Wszystko runęło

Na Milosc Juz Za Późno Jest
W Mym Zyciu Ciągle Pada Deszcz
I Tylko Wspomnienia Widzę Przez Mgłę
Ciebie Niema A Ja Wciąż Kocham Cię

Ref
Wszytko Runęło Jak Domek Z Kart
Zadaje Sobie Pytanie Ile  Jestem Wart
A Może To Był Tylko Jakiś Glupi Zart
Dziś Wiem Napewno Ze Miałem Wielki Fart

2
Nadzieję Mam Ze Przyjdzie Lepszy Czas
Uśmiechnie Się Dobry Los I Połączy Nas
Czy Jeszcze Szanse Mam Powiedz Mi
Jeszcze Się Słabo Gdzieś Nadzieja Tli

Niemoże Przecież Tak Dalej Być
Nie Czas Odchodzić Gdy Chce Się Żyć
Napewno Kiedyś Jescze Odmieni Się
I Dotchną Twych Ust Rozpalone Usta Me 

Podobne wpisy

  • Czasu nie cofniesz

    Już Niewierzę W Twoje Piękne Słowa
    Możesz Sobie Je Do Piekła Schować
    Niemożliwe Abym Dalej Z Tobą Był
    Nas Już Dawno Niema Został Tylko Pył

    Czasu Niecofniesz Nic Nie Zmienisz Już
    Twoje Dziwne Opowiesci Między Bajki Włóż
    Idę Dalej Przed Siebie Niezatrzymam Się
    Nigdy Więcej W Życiu Niepokocham Cìę

    Niezmienię Się Jestem Taki Jaki Jestem
    Całego Mnie Przekreśliłaś Jednym Gestem
    To Wszystko Już Jest Nieważne Jakoś Dziś
    Kiedy Wyschną Moje Łzy Muszę Dalej Iść

    Uczę Się Całe Życie Na Nieswoich Błędach
    Jestem Jak Nieproszony Gość Jak Przybłeda
    Czy Mogę Tu Być I  Kogoś Jeszcze Obchodzę
    Gdy Odpowiedzi Brak To Bez Słowa Odchodzę 

  • Ta piosenka

    REF.
    Ta Piosenka Jest Niebanalna
    Wymyślona Teraz I Nierealna
    Jej Treść Jest Po prostu Nienormalna
    A Cala Historia W Skutkach Fatalna

    Poznał Raz Chłopak Dziewczynę
    Gdy Ją Zobaczył Nietegą Miał Minę
    Podchodzi Do Niej I Zagadał W Prost
    Czy Przejdzie Z Nim Przez Życia Most

    A Dziewczyna Ta Się Pyta Trochę Powoli
    Czy Go Glowa Czasem Bardzo Nie Boli
    Bo Jego Gadka Jakaś Nieszczera
    A Jej Się Już Na Śmiechy Zbiera

    REF.
    Ta Piosenka Jest….

    Tutaj Morał Z Tego Taki Płynie
    Niepodskoczysz Dziś Dziewczynie
    Jeśli Jej Czymś Niezaimponujesz
    Sam To Życie Przewędrujesz 

  • Szukam Rymów

    Szukam Rymów Do Moich Piosenek
    I Po Nocach Mi Się To Śni
    Jesteś Jednak Najlepsza Z Panienek
    Może Muza Ma Będziesz Ty

    Coś W Życiu Znowu Nie Wyszło
    Porażkę Smakować Ci Przyszło
    Nie płacz Nad Rozlanym Mlekiem
    Bo Jesteś Wartosciowym Człowiekiem

    Może Czasem Energi Ci Brak
    Czujesz się Jak Zatopiony Wrak
    Mówisz że Nie dasz Już Rady
    Przecież Jesteś Królem Estrady

    Wstawawaj Z Kolan Śpiewaj I Tańcz
    Nie poddawaj Się O Siebie Walcz
    Przecież Nie zawsze Musi Być Źle
    Masz Marzenia Więc Spelniaj Je 

  • A ja tęsknie

    A Ja Tęsknie Wciąż Gdzieś Z Daleka
    Dawno Niema Już Nas Czas Ucieka
    Może Kiedyś Tam Spotkamy Się Znów
    Bo Ja Kocham Tak Że Brakuje Mi Słów

    Twoje Oczy Zapłakane I Usta Milczące
    Uciekają Szybko Tak Te Dni I Miesiące
    Wczoraj Niema Już Czekam Na Jutro
    Może Przyjdziesz We Śnie Tak Mi Trudno

    Bez Ciebie Żyję Lecz Dawno Umarłem
    Do Piekła Bram Już Dawno Dotarłem
    Z Diabłem Się Skumałem Za Pan Brat
    Teraz Wiem Że Niewiele Jestem Wart

    Gdzie Jest Ta Nadzieja Obiecywana
    Pustka Trwa A Ja Ciągle Na Kolanach
    Czy Nadejdzie Jeszcze Dobry Czas
    Wołam Cię Lecz Już Niema Szans 

  • Szmal

    Przez Te Parę Wersów Nikt Mniie Niezapomni
    Kiedys Mi Postawią W Moim Mieście Pomnik
    Jestem Swojego Losu Zawodowym Kowalem
    Co O Mnie Gadają  Nieobchodzi Mnie Wcale

    Nieważne Jaki Szmal Zarobię I Pozostawię Ile
    Życie Szybko Mija Niebedzie Mnie Za Chwilę
    Dzisiaj  Się Obudziłem Jeszcze Oddycham
    Gonię Razem Z Tłumem Łokciami Się Rozpycham

    Kiedy Byłem Młody Marzyłem Że Zmienię Świat
    Lecz To Świat Mnie Zmienił Przez Te Parę Lat
    Tyle Się Dziś Dzieje Lepiej Patrzeć Zza Szyby
    Mogę Snuć Tylko Teorie Co By Było Gdyby

    Jestem Jednym Z Pionków Na Tej  Szachownicy
    Zresztą Z Moim Zdaniem I Tak Się Nikt Nieliczy
    Niektóre Sytuację Smakują Jak Zepsuty Owoc
    Kiedy Umierać Mi  Przyjdzie Poproszę O Pomoc 

  • Śpiewaj

    A Ty Melodio Nieś Się Nieś
    Czy To Miasto Czy To Wieś
    Może Czeka Gdzieś Tam Ktoś
    Co Tej Ciszy Ma Już Dość

    Mówią Muzyka Łagodzi Obyczaje
    Życie Z Nią Lepsze Się Staje
    I Wszystko Wtedy Wygląda Ładnie
    Gdy Ma Nutka W Uszko Wpadnie

    Śpiewaj Śpiewaj Zemną Wraz
    Gdy Spróbujesz Pierwszy Raz
    To Napewno Zechcesz Więcej
    Bo Jest Magia W Tej Piosence

    A Ty Piosenko Ze Mną Chodź
    I Na Zawsze W Świecie Rządż
    Niech Się Niesie W Daleki Kraj
    Moja Muzyko Graj Wciąż Graj